Vibram Furoshiki – buty przyszłości?

Praktycznie za każdym razem gdy idę do sklepu z butami, to mam problem. Te cisną tu, te cisną tam, te obcierają, te to jeszcze coś innego. Naprawdę  jest mi bardzo ciężko znaleźć dobry but, ale już niedługo może nie będę miał z tym problemu.

Vibram Furoshiki

Vibram Furoshiki

Zobaczcie na filmik poniżej. Włoski producent butów firma Vibram, podeszła do budowy buta całkiem inaczej. To nie my musimy znaleźć pasujący but, to Vibram Furoshiki dopasowuje się do naszej stopy. But po prostu owija się wokół stopy, co ma gwarantować jego idealne dopasowanie. Dodatkowo rozwiązuję to problem sznurówek i ich wiązania.

Furoshiki w kulturze japońskiej nawiązuje właśnie do tradycji pakowania, przechowywania i przenoszenia różnych przedmiotów w ubraniu.

Vibram Furoshiki - sposób zakładania

Vibram Furoshiki – sposób zakładania

Co ciekawe buty te można już kupić za około 140$. Zobaczcie tu: http://eu.vibram.com/en/more/furoshiki

Szkoda, że na razie nie ma męskich modeli, ale Vibram produkuje też buty do biegania i mam nadzieję, że niedługo wypuszczą jakiś model biegowy.

 

Czy te reklamowe gatki-szmatki mają coś wspólnego z rzeczywistością i czy te buty są naprawdę takie fajne?
Życie pokaże.

Vibram Furoshiki Pearls

Vibram Furoshiki Pearls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>